Hakkında

1982 yılında Bulgaristan’da doğmuş olup, 1989 yılında zorunlu göç ile Türkiye’ye geldi. Lisans öğrenimini, Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamış(2007) olup; A.Ö.F. Dış Ticaret, ön lisans mezunudur. (2014) Üniversite öğreniminin başında Kalıp Sektörü’yle tanıştı. Üniversite öğrenimi boyunca stratejik öneme sahip kalıpçılık mesleğine gönül verdi.

2. Sınıfın başında Yalın Zirve Kongresi’nde(2003) Türk Sanayisi’nin önde gelen isimlerinden Sn.Fahrettin Gülener ile tanıştı. Bu tanışmanın neticesinde Ermetal Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Erkalıp’ta kalıp imalat sürecini öğrenme ve pratik yapma imkanına ulaştı.

Kalıp sektörünün gereksinimleri doğrultusunda CATIA, AutoCAD, UG NX programlarını ve SAP, MS Office programlarını çeşitli seviyelerde öğrendi. Bitirme tezini Sac Kalıp İmalatı üzerine yaptı.

İş hayatına ilk adımı Erkalıp’ta Proje Lideri(2008) göreviyle attı. Kariyer yolculuğuna, Standart Kalıp şirketinde Üretim Planlama Sorumlusu(2011) ve halen yürüttüğü Coşkunöz Kalıp Makina şirketinde Satınalma Yetkililiği(2012) göreviyle devam etmektedir.

Kalıpçılığın geçmişteki stratejik önemini hala koruduğunu düşünmekle birlikte, günümüz ve gelecekte Satınalma’nın stratejik öneminin arttığını, artacağını düşünmekte ve bu doğrultuda bilgi, birikimini arttırmaktadır.

Yabancı dili İngilizce’dir. Evli ve bir kız babasıdır. Amatör fotoğrafçılık, ahçılık, motor sporları, botanik, dağcılık ve trekking ilgi alanlarıdır.